Internationale innovatiemissie: Automotive Smart & Green Mobility

  • Automotive
  • Bron: AutomotiveNL

Van 28 oktober tot en met 5 november 2017 vindt de innovatie missie ‘Automotive Smart & Green Mobility’ plaats in samenwerking met AutomotiveNL, Brainport Eindhoven en Connekt/ITS Netherlands.

Internationale innovatiemissie: Automotive Smart & Green Mobility

De missie heeft als doel om (nieuwe) automotive kansen te verkennen op het gebied van Smart & Green Mobility. Het programma  is in ontwikkeling en zal de komende weken mede op basis van uw mogelijke deelname en specifieke wensen verder worden ingevuld.

ITS World Congress

Er wordt een bezoek gebracht aan onder anere het ITS World Congress in Montreal, het Automotive ecosysteem in Detroit en het Smart City programma van Columbus en Austin. Mogelijk dat een matchmaking onderdeel uitmaakt van het programma.

Als u vragen heeft over de innovatiemissie, dan kunt u contact opnemen met onderstaande personen.

De deelnamekosten aan deze missie zijn eigen reis- en verblijfkosten en EUR 250 onkosten (plus eventuele extra kosten van de matchmaking en entree tickets).

Vragen over de innovatiemissie?

Als u vragen heeft over de innovatiemissie, dan kunt u contact opnemen met onderstaande personen.

Netherlands Enterprise Agency International Innovation 
Frank Winters
Advisor, program coordination
frank.winters@rvo.nl

Roy Paulissen
Advisor, program coordination
roy.paulissen@rvo.nl

Chantal Mas
Event Coordinator
innovatiemissies@rvo.nl

Netherlands Science & Technology Office (VS)
Martijn Nuijten
Attaché for Innovation, Technology & Science
martijn@nost.org

AutomotiveNL
Bram Hendrix
Manager Smart Mobility
b.hendrix@automotiveNL.com

Brainport Eindhoven
Johann Beelen
Areamanager USA
j.beelen@brainportdevelopment.nl

Connekt
Nick Juffermans
Projectmanager ITS Netherlands
juffermans@connekt.nl 

Meer informatie over AutomotiveNL:

Bekijk het complete instantieprofiel

Linkedin bedrijfspagina RegioinBedrijf Volg RegioinBedrijf op Linkedin

Volg RegioinBedrijf op LinkedIn en blijf op de hoogte van regionale ontwikkelingen!